Zawieszka Domek 01 - "Anioł rzekł do nich..." - HX/01/69

  • Kod produktu: HX/01/69
  • Ilość sztuk: 9959dostepna ilość
  • Cena: 9,00 zł
  • Ceny hurtowe są widoczne po rejestracji firmowego konta

Najniższy koszt przesyłki: 2,00 zł

Tabliczka do powieszenia w kształcie domku, wykonana z ręcznie malowanej deseczki, z napisem "Anioł rzekł do nich..." to wyjątkowy dodatek do każdego domu czy biura. Ta pięknie wykonana tabliczka ma kształt uroczego domku i jest ręcznie malowana, co sprawia, że każda sztuka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Napis "Anioł rzekł do nich..." na przedniej stronie tabliczki wprowadza do wnętrza spokój i nadaje mu wyjątkowy klimat.

Ta tabliczka może być łatwo powieszona na ścianie w dowolnym pomieszczeniu, w którym potrzebne jest dodatkowe oświetlenie i spokój, takim jak pokój dzienny, sypialnia, gabinet czy miejsce pracy. Jej elegancki design i ręcznie wykonane malowanie sprawiają, że ta tabliczka będzie pięknie komponować się z każdym stylem wnętrza i stanowić nie tylko praktyczny dodatek, ale również estetyczną dekorację.

Tabliczka ta będzie również doskonałym prezentem dla każdego, kto szuka inspiracji i spokoju w swoim życiu. Jej przesłanie "Anioł rzekł do nich..." będzie przypominać o tym, że zawsze mamy opiekę i wsparcie z nieba, a także ożywić i uświęcić przestrzeń, w której zostanie zawieszona.

  • Wymiary w cm :

    11 x 7

  • Kształt :

    Domek 01


Odcień produktu ze zdjęcia może na żywo minimalnie się różnić. Różnice mogą wynikać z ustawień wyświetlacza monitora oraz tego, że każdy produkt jest malowany ręcznie.

Inne rozmiary i kształty