Zawieszka Anioł 03 - Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - A/03/1404

  • Kod produktu: A/03/1404
  • Ilość sztuk: 9843dostepna ilość
  • Cena: 16,00 zł
  • Ceny hurtowe są widoczne po rejestracji firmowego konta

Najniższy koszt przesyłki: 2,00 zł

Prezentowany produkt to urocza ozdoba w kształcie anioła z napisem "Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej". Ozdoba wykonana jest ręcznie z deski i starannie pomalowana, co nadaje jej wyjątkowego charakteru.

Anioł posiada przywieszony sznurek, który umożliwia łatwe zawieszenie ozdoby na ścianie. Materiał, z którego wykonana jest ozdoba, jest trwały i bezpieczny dla dzieci.

Ten piękny anioł z napisem "Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej" będzie wspaniałą pamiątką i ozdobą każdego pomieszczenia. Ozdoba jest większa niż standardowe rozmiary i idealnie nadaje się do umieszczenia na ścianie w pokoju dziecka, dzięki czemu będzie przypominała o tym wyjątkowym dniu w życiu dziecka.

To doskonały wybór na prezent dla dziecka, które przyjęło sakrament pierwszej komunii świętej. Anioł z napisem "Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej" będzie piękną i wyjątkową ozdobą, która przypomni o ważnym wydarzeniu w życiu dziecka. Ten uroczy anioł z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie piękno i wartości religijne.

  • Wymiary w cm :

    13 x 19,5

  • Kształt :

    Anioł 03


Odcień produktu ze zdjęcia może na żywo minimalnie się różnić. Różnice mogą wynikać z ustawień wyświetlacza monitora oraz tego, że każdy produkt jest malowany ręcznie.