Zawieszka Domek 01 - Dom - miejsce... - H/01/19

  • Kod produktu: H/01/19
  • Ilość sztuk: 9745dostepna ilość
  • Cena: 9,00 zł
  • Ceny hurtowe są widoczne po rejestracji firmowego konta

Najniższy koszt przesyłki: 2,00 zł

Tabliczka do powieszenia w kształcie domku z napisem "Dom miejsce, w którym zaczęła się Twoja historia" to piękny dodatek do każdego domu, który będzie przypominał o ważnej roli, jaką pełni nasze miejsce zamieszkania w naszym życiu. Ta pięknie wykonana tabliczka jest wykonana z ręcznie malowanej deseczki, co czyni ją unikatową i niepowtarzalną. Kształt domku i elegancki design będą pięknie komponować się z każdym stylem wnętrza, a napis "Dom miejsce, w którym zaczęła się Twoja historia" będzie przypominał o wartościach, które powinniśmy szanować i pielęgnować w swoim życiu.

Ta tabliczka może być łatwo powieszona na ścianie w dowolnym pomieszczeniu, takim jak pokój dzienny, sypialnia czy przedpokój, aby wprowadzić do niego ciepło i rodzinny klimat. Jej ręcznie wykonane malowanie sprawia, że będzie stanowić nie tylko praktyczny dodatek, ale również estetyczną dekorację.

Tabliczka ta będzie również pięknym prezentem dla każdej osoby, która ceni sobie rodzinę i domowe ciepło. Napis "Dom miejsce, w którym zaczęła się Twoja historia" będzie przypominał o ważnych momentach i chwilach, jakie przeżyliśmy w naszym domu. Ta tabliczka to doskonały sposób na wyrażenie szacunku dla miejsca, w którym żyjemy i dla osób, z którymi dzielimy swoje życie.

  • Wymiary w cm :

    11 x 7

  • Kształt :

    Domek 01


Odcień produktu ze zdjęcia może na żywo minimalnie się różnić. Różnice mogą wynikać z ustawień wyświetlacza monitora oraz tego, że każdy produkt jest malowany ręcznie.

Inne rozmiary i kształty