Zawieszka Domek 01 - Wszędzie dobrze, ale.. - H/01/35

  • Kod produktu: H/01/35
  • Ilość sztuk: 9774dostepna ilość
  • Cena: 9,00 zł
  • Ceny hurtowe są widoczne po rejestracji firmowego konta

Najniższy koszt przesyłki: 2,00 zł

Tabliczka do powieszenia w kształcie domku z napisem "Wszędzie dobrze, ale..." to zabawny dodatek, który wprowadzi uśmiech na twarz każdej osoby, która ją zobaczy. Wykonana z ręcznie malowanej deseczki, ta tabliczka jest unikatowa i niepowtarzalna. Kształt domku i elegancki design będą pięknie komponować się z każdym stylem wnętrza, a napis "Wszędzie dobrze, ale..." będzie zachęcał do podejmowania nowych wyzwań i szukania nowych przygód.

Ta tabliczka może być łatwo powieszona na ścianie w dowolnym pomieszczeniu, takim jak pokój dzienny, sypialnia, gabinet czy miejsce pracy, aby wprowadzić do niego humor i pozytywną energię. Jej ręcznie wykonane malowanie sprawia, że będzie stanowić nie tylko praktyczny dodatek, ale również estetyczną dekorację.

Tabliczka ta będzie również doskonałym prezentem dla każdej osoby, która ceni sobie poczucie humoru i pozytywną atmosferę w swoim otoczeniu. Napis "Wszędzie dobrze, ale..." będzie przypominał o tym, że warto szukać przygód i zmieniać swoje życie na lepsze. Ta tabliczka to doskonały sposób na wprowadzenie odrobinę humoru i optymizmu do codzienności.

  • Wymiary w cm :

    11 x 7

  • Kształt :

    Domek 01


Odcień produktu ze zdjęcia może na żywo minimalnie się różnić. Różnice mogą wynikać z ustawień wyświetlacza monitora oraz tego, że każdy produkt jest malowany ręcznie.